Starožitné sběratelské hodinky King Seiko HI-BEAT 5626-7000 Automatic 1972 + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Antistatická utěrka, Multifunkční karta, Kovový zkracovač ocelového tahu

Kód: 4847
Značka: Seiko
18 900 Kč / ks 15 620 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Starožitné hodinky King Seiko HI-BEAT 5626-7000 Automatic z roku 1972 ze soukromé sbírky. Zakoupeny v 80. letech v Japonsku při služební cestě.

Hodinky jsou v luxusním sběratelském stavu. Pouzdro je pozlacené, dýnko je gravírované s medailonem a popisem originality. Srdcem tohoto modelu je automatický strojek Seiko 5626 s rezervou nátahu až 46 hodin. Frekvence 28,800, 25 jewels. Hodinky jsou dodávány s novým ocelovým řemínkem ve zlaté barvě značky Geckota. 

Skvělá volba pro milovníky starožitných hodinek. Sběratel ocení i originální návod v japonštině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodinky mají tzv. monoblok, speciální přístup ke strojku přes ciferník. Ten je tak v pouzdru uzamčen a zajištěn. Tyto Seika je možné seřizovat speciálním vstupem na ve spodní části u pozice 5-6, po vyšroubování jistícího šroubku s těsněním.

POUZDRO

Průměr: 37 mm bez korunky
Výška: 11,6 mm
Délka: 43 mm

Materiál: Obecný kov, zlacené  
Dýnko: Šroubovací, gravírované  

Vodotěsnost: Ne

STROJEK

ZnačkaSeiko
Typ: Automat
FunkceKlasické zobrazení času, datum, den
Kalibr: 5626A
Kameny23
Rezerva nátahu: až 46 hodin
Stav: Funkční, strojek je po důkladném kompletním servisu a seřízení

SKLÍČKO

Materiál:
Akryl 
 
Tvar: Armovací rovný

CIFERNÍK

Luminescence:
 Ne 
Barva: Krémová světlá

ŘEMÍNEK

Šířka
: 18 mm

Materiál: Ocel 
Barva: Zlatá
Značka: Geckota   + originální SEIKO Ocelový

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané hodinky
Záruka: 1 rok

Značka Seiko je synonymem pro kvalitní a designové hodinky z Japonska. Promítá se v nich asijský cit pro detail s precizností při zpracování. Počátky značky sahají do roku 1881 a v průběhu let se stala legendou nejen díky svým konkrétním hodinkám, ale zejména díky inovacím v oblasti vývoje a výroby quartzových strojků.

Hodinky značky Seiko je vyunačují propracovaným designem, kvalitními materiály a vysokou odolností. Nejen díky těmto vlastnostem je velmi oblíbená u sportovců i celebrit, a vy se díky naší nabídce můžete zařadit mezi ně.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář