Starožitné hodinky Omega Seamaster Automatic 1977
Kód: 39236Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Automatický |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Šedá, Stříbrná |
| Barva řemínku: | Stříbrná |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| Styl: | Retro |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 35 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 11,5 mm |
| ? Výška pouzda: | 41 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Barva ciferníku: | Stříbřitý |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Automat s možností ručního nátahu |
| ? Strojek: | Omega kalibr 1010, vyráběl se v letech 1972 - 1984. 17 jewels, frekvence 28800, rezerva nátahu až 42 hodin. Výrobní číslo strojku - 41845927. |
| ? Funkce: | Datum, den v týdnu |
| ? Materiál řemínku: | Nerezová ocel - originál Omega |
| ? Šířka řemínku: | 20 mm, ke sponě se zužuje na 16 mm |
| ? Délka řemínku: | 21,5 cm při maximální délce |
| Položka byla vyprodána… | |
Značka Omega dnes představuje skutečnou legendu v hodinářském oboru. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1848, kdy u jejího zrodu stál Louis Brandt. Během krátké doby si hodinky této značky vysloužily pozornost celého světa, což vyvrcholilo dodávkami hodinek Britskému královskému letectvu (RAF) a oficiálním měřením času na olympisjkých hrách. Hodinky Omega se staly skutečně hvězdnými, když s modelem Speedmaster na zápěstí vstoupil Buzz Aldrin v roce 1969 na Měsíc.
Omega spolu s dalšími značkami Rolex nebo Breitling patří mezi nejznámější hodinky na světě a hrdě pokračuje v tradici a kvalitě švýcarských hodinářských mistrů. V naší nabídce najdete především starožitné hodinky této značky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.






Milan Illés
