Starožitné kapesní hodinky H. Moser & Cie 1900
Kód: 36390Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| Styl: | společenské, luxusní, Vintage |
| ? Průměr pouzdra: | 47 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 14 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Dýnko: | S průhledem na strojek |
| ? Materiál ciferníku: | Smalt |
| ? Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Ručičky: | Původní ocelové, modřené |
| ? Barva ciferníku: | Bílý s arabskými číslicemi, signací H. Moser a značkou H. Moser |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Strojek je můstkový, vlásek Brequet. Počet ložiskových kamenů 16. Frekvence 18000 A/H. |
| ? Šířka řemínku: | 22 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá, možná výměna na přání |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
