Starožitné stříbrné kapesní hodinky Omega z let 1912-1913 včetně etuje + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Antistatická utěrka, Multifunkční karta, Kovový zkracovač ocelového tahu

Kód: 4935
Značka: Omega
19 390 Kč / ks 16 025 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Mimořádná nabídka pro sběratele - starožitné hodinky Omega z let 1912-1913 včetně etuje švýcarského hodináře a klenotníka.
Hodinky byly původně jako dárek připraveny pro zákazníka s originálním šatlénem a medailónkem.

Pouzdro je stříbrné, dvouplášťové o průměru 62 mm včetně korunky. Na hodinkách je vše původní, včetně minerálního sklíčka, které nese stopy používání (pro auteničnost jsme ponechaly originál). Zlacený strojek Omega je po důkladném servisu a kontrole. Má kotvový švýcarský krok s kompenzovanou setrvačkou. Uchycení vlásku je systémem Breguet. Ciferník je grilošovaný, zlacený s metalurgicky modřenými ručičkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUZDRO

Průměr: 50 mm bez korunky
Průměr včetně korunky: 62 mm
Průměr včetně oblíku: 70 mm
Materiál: Strříbro 
Sériové číslo: 4105126

STROJEK

Typ: Mechanický
Značka: Omega
Materiál: Zlacený 
Kameny: 15
StavStrojek je plně funkční, po kontrole a seřízení 

SKLÍČKO

Materiál:
Minerální

Tvar: Vypouklý

CIFERNÍK

Barva: Bílá
Materiál: Grilošovaný, zlacený 
Ručičky: Ocelové, metalurgicky modřené

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané hodinky
Záruka: 1 rok

Značka Omega dnes představuje skutečnou legendu v hodinářském oboru. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1848, kdy u jejího zrodu stál Louis Brandt. Během krátké doby si hodinky této značky vysloužily pozornost celého světa, což vyvrcholilo dodávkami hodinek Britskému královskému letectvu (RAF) a oficiálním měřením času na olympisjkých hrách. Hodinky Omega se staly skutečně hvězdnými, když s modelem Speedmaster na zápěstí vstoupil Buzz Aldrin v roce 1969 na Měsíc.

Omega spolu s dalšími značkami Rolex nebo Breitling patří mezi nejznámější hodinky na světě a hrdě pokračuje v tradici a kvalitě švýcarských hodinářských mistrů. V naší nabídce najdete především starožitné hodinky této značky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář