Starožitné původně kapesní hodinky Doxa z r. 1925
Kód: 36417Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Žlutá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| Styl: | luxusní, kapesní, Vintage |
| ? Průměr pouzdra: | 49 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 15 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Ručičky: | Zlacené |
| ? Dýnko: | S průhledem na strojek |
| ? Materiál sklíčka: | Minerální |
| ? Barva ciferníku: | Žlutá |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Doxa, kalibr 1,19 z roku 1925. Strojek velmi zachovalý, , 16 jewels, frekvence 18000 A/H. Rezerva chodu byla v době výroby strojku až 39 hodin. |
| ? Šířka řemínku: | 20 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
