Starožitné původně kapesní hodinky Longines 1925-1928
Kód: 29545Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Průměr pouzdra: | 48 mm |
| ? Výška pouzdra: | 15,4 mm |
| ? Délka pouzdra: | 56 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Dýnko: | S průhledem na strojek |
| ? Materiál ciferníku: | Smalt, velmi zachovalý |
| ? Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Ručičky: | Ozdobné - Brequet, zlacené |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Longines 18.90, 16 jewels, mikroregulace setrvačky, zlacený |
| ? Rezerva chodu: | 32 hodin (uváděno u nových hodinek) |
| ? Šířka řemínku: | 22 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá, možná výměna na přání |
| Položka byla vyprodána… | |
Longines patří mezi tradiční a vyhlášené výrobce luxusních pánských i dámských hodinek. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1832, svůj vlastní první hodinový strojek vyrobila v roce 1867. Na počátku 20. století bodoval model kapesních hodinek La Renommée na světové výstavě v Paříži, a od té doby se tato značka stala synonymem kvality a krásy.
V naší nabídce najdete starožitné kousky této značky, se kterými zapůsobíte na každou společnost jako muž, který se opravdu vyzná.






Milan Illés
