Starožitné sovětské automaty RODINA 1955-1965
Kód: 29413Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Automatický |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Barva řemínku: | Černá |
| Funkce: | Luminiscence |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr pouzdra: | 34,5 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 13,7 mm |
| ? Délka pouzdra: | 43 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Obecný kov - chomovaná povrchová úprava |
| ? Ručičky: | Pozlacené |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Barva ciferníku: | Béžová |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Automat s možností ručního nátahu |
| ? Strojek: | KIROVA, výrobní číslo 226329, 22 kamenů, setrvačka s incablokem, ochrana čepu před nárazem |
| ? Rezerva chodu: | Neměřena |
| ? Luminiscence: | Na číselníku obnovené luminiscenční indexy |
| ? Šířka řemínku: | 18 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
