Starožitné švýcarské hodinky Wemalux 1960-1970
Kód: 39152Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Zlatá |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 33 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 10 mm |
| ? Délka pouzdra: | 41 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Pozlacený obecný kov |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Barva ciferníku: | Stříbřito béžový |
| ? Ručičky: | Zlacené |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | SWISS ST1803. 17 jewels, frekvence 18000 A/h. |
| ? Stav strojku: | Funkční, strojek je po kompletním servisu a seřízení |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Hnědá |
| ? Šířka řemínku: | 20 mm |
| ? Číslo hodinek: | 2030 |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
