Švýcarské náramkové hodin GALA 60.léta
Kód: 38918Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová, Stříbrná |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 31 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 9,9 mm |
| ? Délka pouzdra: | 38 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Chromované, základ obecný kov |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel, číslované |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Ciferník: | Stříbřitý číselník v nádherném stavu, plastické číslice v barvě růžového zlata, to samé je u ručiček |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Strojek Signovaný Gala 15 jewels, frekvence 18000 A/h, rezerva chodu nezjišťována |
| ? Stav: | Kompletní servis v roce 2023 |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
