Švýcarské kapesní hodinky Ives Saint Imier z 80. - 90. let
Kód: 39448Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Materiál pouzdra: | Zlato |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr: | 48 mm |
| ? Síla: | 13,9 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Tříplášťové, zlacené pouzdro |
| ? Ciferník: | Průhled na strojek, indexy po obvodu pouzdra |
| ? Barva ciferníku: | Zlatá |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Strojek: | UNITAS 6497-1 - precizní skeletovaný, Swiss made. frekvence 18000, 17 jewels, rezerva chodu 42 hodin. |
| ? Stav: | Top stav pouzdra i strojku. Hodinky nebyly nikdy používané, intaktní. |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
