Švýcarské starožitné hodinky Roamer 1960-1970
Kód: 38885Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 34 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 10 mm |
| ? Délka pouzdra: | 43 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel, zlacené |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Barva ciferníku: | Černá |
| ? Ručičky: | Zlacené ručičky |
| ? Materiál sklíčka: | Plast |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | MST 430, 17 jewels , frekvence 18000A/h |
| ? Rezerva chodu: | Až 43 hodin |
| ? Stav: | Funkční, strojek je po kompletním servisu a seřízení |
| ? Šířka řemínku: | 18 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
