Unikátní retro stolní hodinky STOWA 1960
Kód: 41045Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Materiál pouzdra: | Nikl |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr: | 40 mm |
| ? Výška: | 41 mm |
| ? Pouzdro: | Mosaz |
| ? Číselník: | Lakovaný béžový s černými ručičkami |
| ? Materiál sklíčka: | Speciálně tvarované, plastové |
| ? Frekvence: | 18 000 a/h |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Kalibr: | Osco 131, upravený na 17 jewels |
| ? Rezerva chodu: | až 36 hodin |
| ? Stav: | Ve velmi dobrém stavu |
| ? Stojánek: | Zkosený, spodní část hnědá, vrchní mosazná |
| ? Rok výroby: | 1960 |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
