Unikátní plastické zlaté tříplášťové kapesní hodinky Waltham 1900-1910
Kód: 30919Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Střední (38-42 mm) |
| Materiál pouzdra: | Zlato |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr bez korunky: | 40 mm |
| ? Průměr s korunkou: | 55 mm |
| ? Síla: | 12,6 mm |
| ? Materiál: | 14kt zlato |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| Ručičky: | Ocelové modřené ručičky |
| ? Materiál ciferníku: | Smaltovaný |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Strojek: | Zlacený, 15 kamenů, signovaný: 8716506, American Waltham Watch Co. |
| ? Váha: | 58 g |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
