Jak kontrolujeme a testujeme naše hodinky?

Milan_Illes_small

Naší vizí je nabízet zajímavé hodinky vysoké kvality za dostupné ceny. Abychom si všemi našimi hodinkami mohli být jistí, každý prodaný kousek důkladně kontrolujeme a testujeme.


Jak to probíhá?

Celý kontrolní proces je rozdělený do více kroků. Po odborné stránce kontrolujeme specifické funkce hodinek. Testujeme především vodotěsnost a přesnost chodu mechanických strojků na profesionálním multifunkčním vibrografu. Zde klademe důraz zejména na deklaraci výrobce k danému typu a kalibru. Kontrolou prochází také kožené řemínky a kovové tahy. U těch navíc kontrolujeme funkčnost každého šroubku, pokud je tah šroubky vybaven. Naší pozornosti tak při kontrole neunikne ani vnější vzhled hodinek.

Ve finále před expedicí důkladně kontrolujeme úplnost balení a splnění zvláštních přání zákazníka - například barevnost vybraného pásku, certifikát v případě vystavování, správnost gravírování apod.

Díky těmto krokům si můžeme být naprosto jistí kvalitou našich hodinek, a vy se můžete spolehnout, že vám od nás dorazí hodinky s předpokladem dlouhé a bezproblémové životnosti.

 

Testování v reálných podmínkách

S testováním hodinek v reálných podmínkách nám pomáhá reportér TV Nova Aleš Vašíček. Přečtěte si, jak testuje letecké hodinky Tisell, Geckota a potápěčské hodinky Phoibos

ALES_vasicek


Přečtěte si proč nakupovat právě u nás >>>

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení