Vážení zákazníci, upozorňujeme, že objednávky přijaté po 10 hod. dne 19.4 budeme
z provozních důvodů vyřizovat a odesílat od 29.4.2024. Děkujeme za pochopení.

Pánské hodinky Tisell nadchnou všechny gentlemany s dobrodružnou duší

Hodinky jsou pro muže bezpochyby nejoblíbenějším šperkem, který většina z nich skutečně rádi nosí. Podporují jejich osobnost. Proto byste při jejich výběru měli věnovat maximální pozornost také celkovému dojmu a originalitě. Nejlépe tak vyberete ty, které jej opravdu vystihují. Pánské hodinky Tisell splní představy všem, kteří si potrpí na kvalitní technologie v kombinaci s nadčasovým retro stylem.

Elegance v pánském stylu

Hodinky Tisell zaujmou na první pohled. Přestože z určitého úhlu působí skoro jako starožitnost, přesto jsou moderní a zastupují oblíbenou kategorii té nejjednodušší elegance.  Hodinky na sebe nijak zvlášť neupozorňují, přesto se díky nim muž vždy stane zajímavým. Získáte díky nim kouzlo osobnosti, které se dá použít i k uvolnění atmosféry při důležitých jednáních.

Nezklamou 

Základem hodinek je mechanický strojek, který sice vyžaduje natahování, ale dodává tím hodinkám neopakovatelnou atmosféru. Veškeré součásti hodinek jsou z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly odolné běžnému opotřebení a mohli jste si je dostatečně dlouho užívat.

Nevšední design vás inspiruje k novým zážitkům

Všechny nabízené modely pánských hodinek Tisell Vás svým designem tak trochu vrátí v čase a možná tak trochu nakazí atmosférou anglických gentlemanů. S těmito hodinkami se v čase určitě neztratíte. Hodinky Tissell Vás nezklamou kdekoliv, ani když dáte přednost adrenalinu při sportu ve vzduchu nebo třeba pod vodou.

Hodinky Tisell udělají radost všem mužům, kteří chtějí každou minutu prožít stylově.

1171-3

Autor článku Eva Lonková

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář