Unikátní sestavy renovovaných hodinek

Pokud právě přemýšlíte o dárku pro zcela výjimečnou příležitost, který by byl dostatečně osobitý, svým způsobem nadčasový, ale zároveň překvapivě originální, máme pro Vás odpověď. Unikátní sestavy hodinek vystihnou i ty nejnáročnější představy.

Jedinečné renovované hodinky pro každou příležitost

Jedná profesionální úpravy klasických i kapesních starožitných hodinek do současného stylu. Samozřejmě s absolutním respektem a úctou k původní historii a jedinečnosti strojků a ciferníčků.

Unikátní sestavy hodinek reprezentují lásku k řemeslu i k člověku

Především úpravy kapesních hodinek na náramkové představují poměrně náročná komplexní proces a individuální přístup. Zakládáme si na tom, aby kombinace jednotlivých součástí těchto unikátních hodinek perfektně ladila ve všech detailech. V případě potřeby hodinky procházejí celkovou renovací. Servis a čištění originální předlohy je jen základ. V případě potřeby precizně upravujeme velikosti strojku hodinek, výroba upínacích prvků a vložek do pouzder, přizpůsobení hodinkového pouzdra na míru nebo výběr ručiček. Proto může kompletní sestava unikátních hodinek trvat i několik týdnů. Máte však jistotu precizní profesionální ruční práce, kterou si tyto hodinky bezesporu zaslouží.

Z unikátních sestav hodinek si vyberou pánové i dámy

Každý z modelů patřících do unikátních sestav hodinek zastupuje originál, který svým designem sám napovídá o svém charakteru. Nelze je proto striktně rozdělit na pánské nebo dámské. Tyto jedinečné hodinky o člověku hodně napoví, proto Vám s výběrem rádi poradíme, případně sestavu doladíme podle představ zákazníka.

Hodinky uchovávají dávné i současné vzpomínky

Vybíráte-li adekvátní dárek pro někoho, kdo si tzv. může dovolit všechno, vsaďte raději na výjimečnost než na kvantitu a překvapte originálním pojetím. Každý pohled na hodinky, tak bude spojením času, do kterého se rádi vracíte i přítomnosti zároveň.

IMG_9245

 Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení