Seznamte se s hodinkami AVIATOR Douglas Day Date

Untitled design_1

AVIATOR

LUXUSNÍ VZOROVANÝ CIFERNÍK

Ciferník AVIATOR Douglas Day Date 41 je zdoben jemným 3D vzorem s volumetrickými značkami a elegantně zakřiveným okénkem ukazujícím den. Vzhledem k tomu, že viditelnost a čitelnost jsou klíčovými atributy, spojuje kolekce Douglas Day Date 41 design a funkci ve stylu art deco - od výrazných, precizně vyleštěných římských číslic až po dvě vyvýšená instrumentální okruží se světelnými indexy, které jsou inspirovány kokpitem. Díky svým hlubokým a jemným drážkám vzor ciferníku vytváří úžasné barevné odlesky připomínající efekt kovového hedvábí a symbolizuje nadčasovou propracovanost.

AVIATOR-WATCH - DOUGLAS-DAY-DATE-41 - DIAL_B05_V.3.35.0.274.4_738px

DOVEDENO K DOKONALOSTI 

Pouzdro se skládá ze tří symetrických částí: rámeček, tělo pouzdra, dýnko. Jeho zaoblené křivky jsou ručně dotvářeny jemnými hodinářskými technikami a jsou inspirovány půvabnou propracovaností trupu letadla Douglas. Jeho ohromující, zrcadlově leštěný povrch je zjemněný ergonomicky elegantními liniemi, přičemž jeho zakřivené nožky jsou příkladem elegance minulých let, a zároveň zajišťují dokonalé uchycení na jakémkoli zápěstí. Protože každé pouzdro AVIATOR je výsledkem vysoce precizního inženýrství a ergonomie, získáte skvěle designované proporce a rozměry pouzdra sladěné se všemi ostatními prvky hodinek.

AVIATOR-WATCH - DOUGLAS-DAY-DATE-41 - CASE_B03_V.3.35.0.274.4_738px

SEZNAMTE SE S NOVÝM KALIBREM AVIATOR AV-1000

Srdcem těchto hodinek je kalibr AVIATOR AV-1000 založený na nejznámějším mechanickém strojku švýcarské výroby, Sellita SW 240-2. Kalibr AV-1000 je vytvořen kombinací pokročilých technologií a estetiky. S důrazem na funkčnost, zobrazuje číselník údaje o konkrétním dni a datu, přičemž jej systém Incabloc skvěle chrání před otřesy a nárazy. Velký a krásně zpracovaný rotor replikuje celkový vzor číselníku, čímž je zajištěno, že styl art-deco zůstává zachován na přední i zadní stěně hodinek.

AVIATOR-WATCH - DOUGLAS-DAY-DATE-41 - MOVEMENT_B07_V.3.35.0.274.4_738px

ČAS NA SCHŮZKU 

Disky kalendáře, s vysoce elegantním designem odpovídajícím písmem číselníku a barvou pozadí, nabízejí sofistikované a pohodlné ovládání při plnění vašich úkolů.

AVIATOR-WATCH - DOUGLAS-DAY-DATE-41 - MOVEMENT_BLACK_620px

DOKONALOST JE V DETAILU

Každé hodinky AVIATOR ve svém designu inspirovaném letectvím vyprávějí svůj vlastní příběh. Otočením hodinek AVIATOR Douglas Day Date 41 se vám nabídne pohled na poctu propracované mechanice a letecké geometrii. Dno pouzdra je chráněno antireflexním safírovým sklíčkem, které odhaluje krásu mechanismu, zejména jeho vyvažovacího kola a řemeslně zpracovaného rotoru. Se svými nýtovanými prvky, hluboce vyrytou texturou a vyřezanými okny připomínajícími trup letadla, vzdává rotor hold rané éře letectví a stylu art-deco.

AVIATOR-WATCH - DOUGLAS-DAY-DATE-41 - BACKCASE_B08_V.3.35.0.274.4_620px

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení