Luxusní zlaté 3 plášťové kapesní hodinky ZENITH z roku 1910
Kód: 28694Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY PODLE ZNAČEK |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Materiál pouzdra: | Zlato |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr: | 51 mm |
| ? Průměr s korunkou: | 62 mm |
| ? Průměr s oblíkem: | 69 mm |
| ? Síla: | 10 mm |
| ? Materiál pouzdra: | 14 Kt. zlato |
| ? Vnější pouzdro: | S květinovými vzory |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Materiál sklíčka: | Nízkoprofilové |
| ? Materiál ciferníku: | Smaltovaný v top stavu |
| ? Váha hodinek: | 80 g + 10g řetěz |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Strojek: | TOP provedení s mikrofregulací (labutí krk) |
| ? Kameny: | Strojek je osazen 16 rubínovými kameny v ložiskách |
| ? Číslo strojku: | 1173452 |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
