Starožitné hodinky Systeme Glashütte 1890-1900 + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Vystěžejkovač, Antistatická utěrka, Multifunkční karta, Kovový zkracovač ocelového tahu
Kód: 87746Související produkty
Detailní popis produktu
Nastavení času se provádí namáčknutím tlačítka na boku hodinek a otáčením korunky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY PODLE ZNAČEK |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Barva: | Bílá |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál: | Chirurgická ocel |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| Zobrazení času: | Analogové |
| Styl: | Módní, společenské, moderní, luxusní, elegantní, minimalistické |
| Tvar: | Kulaté |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 48 mm |
| ? Výška pouzdra: | 14 mm |
| ? Délka pouzdra: | 56 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Dýnko: | S průhledem na strojek |
| ? Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Materiál ciferníku: | Smaltovaný |
| ? Ručičky: | Ozdobné původní ručičky |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Strojek je ve velmi dobrém stavu s mikro regulací tzv. LABUTÍ KRK. Vlásek Brequet |
| ? Rezerva chodu: | Rezerva nátahu nebyla testována |
| ? Šířka řemínku: | 22 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |
Kořeny manufaktury Mühle-Glashütte sahají až do roku 1845, když se před více než 170 lety v Glashütte usadili první hodináři. Firmu založil Ferdinand Adolf Lange, jako prvnísaský hodinářský podnik. Ten je poslední skutečně rodinnou firmou v Glashütte. V současné době ho spravuje pátá generace majitelů. V naší nabídce najdete od této značky především starožitné hodinky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.






Milan Illés
