Hodinky dle vzoru Prim Sport I z roku 1968 s renovací originálního strojku, použité bez vady + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Vystěžejkovač, Antistatická utěrka

Kód: 6827
8 990 Kč / ks
Skladem
Dýnko
Můžeme doručit do:
3.2.2026
Možnosti doručení

Použité renovované hodinky bez vady Prim Sport I. generace, podle vzoru z roku 1968. Užijte si nadčasový design těchto hodinek. Seřízený a vyčištěný strojek Prim Elton 68 se ukrývá se pod novým pouzdrem s vodotěsností. Originální strojek je po kompletním servisu a seřízení. Ostatní díly k renovaci byly nové z náhradní výroby. Řemínek může být i jiné barvy a jiného provedení podle dostupnosti. 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Starožitné hodinky
Záruka: 1 rok
Pohon: Mechanický - ruční nátah
Barva: Červená
Rozměr pouzdra: Střední (38-42 mm)
Barva ciferníků: Červená
Barva řemínku: Černá
Funkce: Luminiscence, Datum
Materiál: Chirurgická ocel
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže
Materiál sklíčka: Akryl
VODOTĚSNOST: 40M - vlhkotěsné
Zobrazení času: Analogové
Styl: Pilotní, Vintage
Tvar: Kulaté
Určení: Pánské
? Průměr pouzdra: 38 mm bez korunky
? Výška pouzdra: 11
? Délka pouzdra: 43 mm
? Materiál pouzdra: silně chromovaný obecný kov, (mosaz) dýnko ocelové
? Barva lunety: Bílá
? Dýnko: Šroubovací
? Vodotěsnost: WR
? Barva ciferníku: Červená
? Materiál sklíčka: Akryl
? Pohon: Mechanický
? Strojek: Prim Elton 68
? Rezerva chodu: 40 hodin
? Stav: Funkční
? Funkce: Zobrazení času
? Luminiscence: Ano
? Šířka řemínku: 18 - 20 mm
? Materiál řemínku: Kůže
? Barva řemínku: Barva a kvalita dle dostupnosti ve skladu

Prim Elton je tradiční česká značka, jejíž kořeny sahají až do roku 1949. Od samého počátku se firma zaměřovala na výrobu náramkových a kapesních hodinek, a záhy se stala velmi oblíbenou u veřejnosti. Dodnes je tato značka ve svém oboru vyhlášená jak v ČR, tak na Slovensku.

My tuto značku a její historii milujeme také a s respektem k původnímu řemeslu vdechujeme těmto hodinkám nový život. Zakoupíte tak u nás starožitné hodinky značky PRIM, které prošly kompletní renovací a jsou tak připravené být vašim parťákem v čase.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář
>