Dámské mechanické hodinky Favre-Leuba Geneve, 60. léta + Dárek k objednávce: Vystěžejkovač
Kód: 41109Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Starožitné hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová, Zlatá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| Určení: | Pánské, Dámské |
| ? Průměr pouzdra: | 21,5 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 7,5 mm |
| ? Délka pouzdra: | 41 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Válcované zlato, tloušťka 20 mikronů |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Gravírování dýnka: | Claire Tatu, Hotel Ritz Paris 1935 - 1964 |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Barva ciferníku: | Žlutá |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Favre-Leuba 616 |
| ? Rezerva chodu: | cca 35-40 hodin |
| ? Počet kamenů: | 17 (jewels) |
| ? Frekvence: | 21 600 kmitů/h |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá |
| ? Šířka řemínku: | 10 mm |
| ? Stav: | Perfektní funkční stav, po kompletním servisu |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
