Strela Tribute 1965TR40 ✨ 250 kusů + Dárek k objednávce
Kód: 88484
Limitka
Na dotaz
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Sklo je z tvrzeného minerálního skla a pouzdro je z nerezové oceli o průměru 40 mm. Zdobená zadní strana pouzdra zobrazuje obraz aktivity Alexeje Leonova, kosmonauta, který jako první člověk opustil svou kosmickou loď a volně se vznáší vesmírem, připoután pouze lanem – historický okamžik v průzkumu vesmíru.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Strela - Garance nejlepší ceny
Záruka: 2 roky
Pohon: Mechanický - ruční nátah
Rozměr pouzdra: Střední (38-42 mm)
Barva ciferníků: Béžová
Barva řemínku: Červená
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Textil
Materiál sklíčka: Minerál
VODOTĚSNOST: 50M - sprchování
? Průměr pouzdra: 40 mm
? Výška pouzdra: 11.8 mm
? Délka pouzdra: 47 mm
? Materiál pouzdra: Nerezová ocel 316L - kombinace leštěné a broušené úpravy
? Vodotěsnost: 5 ATM
? Barva ciferníku: Béžová
? Materiál sklíčka: Minerál s antireflexní vrstvou
? Strojek: Poljot 2609
? Rezerva chodu: cca 40 hodin
? Funkce: Hodiny, minuty, sekundy
? Luminiscence: Ne
? Šířka řemínku: 20 mm