Proč se vyplatí mít vždy po ruce nářadí na hodinky?

Každého z nás napadne snadná odpověď: „Přece proto abychom mohli hodinky opravit, když se porouchají.“ To je samozřejmě pravda a nářadí na hodinky může být užitečné při menších úpravách či opravách. Na našem e-shopu naleznete kompletní výbavu k opravě hodinek či výměně řemínků a to nejen pro běžné uživatele, ale i pro hodináře. V případě, že máte známého, který je do hodinek blázen a vyzná se v nich, určitě můžete zvolit hodinářskou sadu nářadí jako praktický dárek.

7832-1 22088-3_1

V běžném provozu nářadí na hodinky využijete především pokud rádi a často střídáte řemínky, nebo když potřebujete zkrátit řemínek či seřídit hodinky. Vybrat si můžete vystěžejkovače, kroužková těsnění do hodinek či zkracovač ocelového tahu. Nabízíme i celé sady k opravě hodinek, hodinářské šroubováky, či otvírače pouzder hodinek.

15167-1 3213-1 (1) 8072-1

Je to vlastně stejné jako se slunečními brýlemi, pokud se Vám povolí šroubek na kloubu brýlí, taky si ho doma utáhnete sami speciálním šroubováčkem, než běžet do optiky. Takže pokud se v hodinkách vyznáte a drobné opravy a úpravy zvládnete sami, určitě si pořiďte nářadí pro usnadnění práce. Pokud se ale jedná o závadu s kterou si nevíte rady, mistr hodinář je Vaše pojistka. Potřebujete s úpravou pouze poradit, či zkonzultovat něco jiného co se týče hodinek, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář