Aviator Swiss Douglas Day-Date Meca-41 V.3.36.0.286.4 ✨ 950 kusů + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Vystěžejkovač, Antistatická utěrka, Kovový zkracovač ocelového tahu

Kód: 88315
Limitka
Značka: Aviator Swiss
28 600 Kč / ks 23 636 Kč bez DPH
5-7 dnů
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Pánské pilotní hodinky Aviator Douglas Day-Date Meca 41 jsou funkčním doplňkem s originálním designem. Na číselníku můžete vidět všechny dny v týdnu najednou, ale také téměř každý den v měsíci. Rámeček u 12 hodiny usnadňuje čtení správné indikace pro daný den a rámeček u 6 hodiny pro den v měsíci z vrtulové strany.

Pouzdro hodinek je kulaté, v stylu již charakteristickém pro tuto modelovou řadu. Průměr je 41,2 mm, tloušťka je 11,8 mm. Hodinky by měly vypadat dobře na většině zápěstí. Otočením hodinek se vám nabídne pohled na propracovaný kalibr Sellita Swiss SW400 s rezervou chodu 38 hodin.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Douglas
Záruka: 2 roky
Pohon: Automatický
Rozměr pouzdra: Střední (38-42 mm)
Barva ciferníků: Šedá, Stříbrná
Barva řemínku: Hnědá
Funkce: Luminiscence
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže
Materiál sklíčka: Safír
VODOTĚSNOST: 100M - plavání
Zobrazení času: Analogové
Styl: Módní, Pilotní, moderní, Retro, Letecké
Tvar: Kulaté
Určení: Pánské
? Průměr pouzdra: 41,20 mm bez korunky
? Výška pouzdra: 11,8 mm
? Materiál pouzdra: Ušlechtilá nerezová ocel 316L
? Dýnko: S průhledem na strojek
? Vodotěsnost: 100 m – 10 ATM
? Barva ciferníku: Šedá
? Materiál sklíčka: Safír s antireflexní vrstvou
? Pohon: Automat s možností ručního nátahu
? Strojek: Sellita Swiss SW400
? Rezerva chodu: 38 hodín
? Počet kamenů: 26
? Frekvence: 28 800 kmitů za hodinu, 4 Hz
? Uložení setrvačky: Nárazuvzdorné
? Funkce: Indikace času - hodiny, minuty, vteřiny (centrální hodinová, minutová a vteřinová ručička). Indikace data (v poloze 6 hod.) indikace dne v týdnu (v poloze 12 hod.)
? Luminiscence: SuperLuminova
? Šířka řemínku: 20 mm
? Materiál řemínku: Kůže
? Barva řemínku: Hnědá
? Limitovaná edice: 950 kusů

Psal se 17 prosinec 1903, když bratři Wrightové, Orville a Wilbur, změnili svět létání. Postavili první motorové letadlo Flyer, které stálo méně než tisíc amerických dolarů. První let byl dlouhý 39 metrů, další lety delší a delší. I to byl prvotní signál pro piloty, kteří dříve využívali k měření času kapesní hodinky. Aby měli volné ruce k ovládání letadla začali si hodinky poutat k zápěstí a zrodily se náramkové hodinky. Stejně jako se inovovaly následující modely letadel, i modely hodinek se neustále vyvíjely. Švýcarská společnost AVIATOR se inspirovala pěti generacemi letců a průkopníků v létání, aby Vám mohla nabídnout automatické pilotní hodinky pro muže i ženy. S odhodláním navrhnout tu nejlepší kolekci leteckých hodinek vznikly edice různých stylů od vintage až po klasické vojenské hodinky.

Značka Aviator neustále pracuje na svém rozvoji, aby byla ještě blíže letadlům a mohla do svých hodinek implementovat více z letectví. Proto od roku 2000 centralizovala své prostory. Centrálu svého umění umístila do města Porrentruy, které je zasazeno do srdce švýcarské horologie. Zde AVIATOR pokračuje ve vývoji jemné hodinářské tradice, kterou předznamenal vývoj letectví. Laboratoře společnosti sídlí na neobvyklém, ne však nečekaném místě. Přímo na letišti Jura, které je nekonečnou inspirací. Tato poloha umožňuje týmu odborníků výzkumu a vývoje spolupracovat s piloty a leteckými profesionály. Kde jinde by mohlo být lepší místo než-li uprostřed rušného leteckého provozu, kde máte nekonečný rozhled?

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář