Ruské hodinky

21 položek celkem

3 ruské hodinářské značky, které mají co nabídnout

Hodinky Sturmanskie – odolnost a variabila

Nejlepší reklamou téhle značky je, že hodinky strávily 2 hodiny ve vesmíru na ruce Jurije Gagarina v roce 1961. Kdo by nechtěl kosmonautské hodinky, které odolají tvrdým kosmickým podmínkám?

Sturmanskie patří ruské společnosti Volmax, která si zakládá právě na původním odkazu hodinek, tedy na nostalgickém designu, perfektní funkčnosti a trvanlivosti.

Klikněte sem a prohlédněte sérii hodinek, které budete nosit s hrdostí>>

Hodinky Vostok Amphibia – vojenský drill a odolnost 20 ATM

Hodinky Vostok mají společný jmenovatel – extrémní odolnost, která byla nutná pro náročné vojenské prostředí. V roce 1965 si totiž značku vybralo Ministerestvo obrany SSSR jako výhradního dodavatele vojenských náramkových hodinek.

V roce 1967 se zrodila legendární série Amphibia, která znamená “Obojživelník”. Byla navržena jako speciální řada pro námořnictvo s vyšší odolností.

Chcete hodinky, které vás nikdy nenechají ve štychu? Noste Vostok Amphibia>>

Hodinky Moscow Classic – funkčnost a design

Značka Moscow Classic je na trhu sice teprve od roku 2002, ale navazuje na společnost “Classic Russian Watch”, která vznikla v roce 1966. Specializuje se na limitované edice čítající 500 až 999 kusů.

Znalci u Moscow Classic oceňují především jejich funkčnost a design, která je dána právě omezeným množstvím výrobků. V hodinkách najdete ruské strojky Molnija, Poljot, nebo švýcarské strojky ETA.

Omrkněte krásnou hodinářskou práci hodinek Moscow Classic>>

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář