Geckota P01 Small Seconds Black + + Prodloužená záruka 3 roky + 1 měsíc na vrácení

Kód: 2436
Limited!
6 590 Kč / ks 5 446 Kč bez DPH
Vyprodáno

Představujeme vám první společenský model P-01 od značky Geckota s malou sekundovou komplikací. Hodinky jsou vybaveny vícevrstvým ciferníkem, zdobeným dekorativní technikou guilloché s elegantními ručičkami. Ty jsou doplněné silnou švýcarskou luminiscencí SuperLuminova

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přesnost času hlídá mechanický strojek Miyota 8218, který je uložen v pouzdře z ušlechtilé nerezové oceli v kombinaci leštěné a kartáčované úpravy. Ciferník chrání antireflexní safírové sklíčko odolné vůči poškrábání.  Vzhled hodinek doplňuje luxusní kožený hnědý pásek. 

Stejně jako všechny ostatní hodinky značky Geckota se budou vyrábět v malých sériích pro kontrolu kvality a exkluzivity, nenechte si je ujít!

POUZDRO

Průměr/výška: 40 mm bez korunky; 13,2 mm
Délka: 49,5 mm
Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel 316L; kombinace leštěné
a kartáčované úpravy, jištěná šroubovaná korunka
Vodotěsnost: 10 ATM

STROJEK

Značka: Miyota
Typ: Mechanické hodinky automaty s možností ručního nátahu. 
Kalibr
8218
Rezerva chodu: 42 hodin

Funkce: Klasické zobrazení času s malou mimostřednou vteřinovkou

SKLÍČKO

Materiál: 
Safír; antireflexní vrstva AR
Tvar: Jemně vypouklý 

CIFERNÍK

Barva: Šedo-černá, speciální struktura gilošování
LuminiscenceSuperLuminova BGW9

ŘEMÍNEK

Šířka: 20 mm
MateriálOcel

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dress
Záruka: 3 roky

Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků. Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček. Spolehlivost a nadčasové zpracování. Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář