Sturmanskie Gagarin Automatic 9015-1271574 / Limitovaná edice 2000 kusů + + 1 měsíc na vrácení

Kód: AD43407
Limited!
Značka: Sturmanskie
12 590 Kč / ks 10 405 Kč bez DPH
Vyprodáno
Elegantní pánské hodinky Sturmanskie Gagarin Automatic 9015-1271574 zaujmou precizním zpracováním. V útrobách hodinek spolehlivě pracuje automatický strojek Miyota 9015. Detailně propracovaný, lehce zakřivený guilloche ciferník dodává hodinkám nadčasový vzhled. Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci pouzdra z ušlechtilé nerezové oceli a koženého černého řemínku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUZDRO

Průměr: 40 mm bez korunky
Výška: 11 mm
Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel
DýnkoPrůhled na strojek 
Vodotěsnost: 5 ATM

STROJEK

Značka: Miyota
Typ: Automat
Kalibr9015
Funkce: Klasické zobrazení času 
Rezerva chodu: 42 hodin

SKLÍČKO

Materiál: 
Minerální
Tvar: Lehce vypouklý

CIFERNÍK

Barva: Bílá   
Luminiscence: Není 

ŘEMÍNEK

Šířka: 20 mm
Materiál: Kožený 
Barva: Modrá 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gagarin Classic
Záruka: 2 roky

Historie hodinek značky Sturmanskie sahá až do hlubin vesmíru. Byly to právě hodinky této značky, se kterými Jurij Gagarin strávil téměř dvě hodiny v kosmu při obletu naší planety v roce 1961. Jeho hodinky byly vytvořeny tak, aby odolaly nehostinným kosmickým podmínkám. Se stejným přístupem k odolnosti a variabilitě použití se hodinky Sturmanskie vyrábí dodnes.

Dnes tato značka patří ruské společnosti Volmax, která se zrodila v hlavách několika odborníků se zkušenostmi z hodinářské firmy Poljot. Volmax od roku 2000 postupně obnovil výrobu hodinek tradičních značek Aviator, Buran a právě Sturmanskie. Při výrobě hodinek Sturmanskie si Volmax zakládá na odkazu původních hodinek a na této nostalgické vlně staví nejen design hodinek, ale zejména jejich funkčnost a odolnost. Většina hodinek je vyráběna v limitované nebo sběratelské edici, což jen podtrhuje celkovou výjimečnost této značky, jejíž produkty nenosili jen kosmonauti, ale také vojáci a piloti. A stejně jako všichni tito odvážní hrdinové, i vy si můžete pořídit hodinky, které můžete skutečně nosit s hrdostí.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář