Profesionální vystěžejkovač

Kód: AD43489
Tip
735 Kč / ks 607 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Profesionální vystěžejkovač, ideální k výměně hodinkových řemínků. Speciálně pro bezproblémové vsunutí nebo vyjmutí pružících osiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástroj je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli s tvrzenými špičkami. Široká vidlicová špička je skvělá pro výměnu kožených a pryžových pásků, zatímco jemná vidlicová je ideální pro výměnu kovových tahů, kde musíte být přesnější.

Materiál: Ocel

Doplňkové parametry

Kategorie: Hodinářské nářadí
Záruka: 2 roky
  • Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků.
  • Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček.
  • Spolehlivost a nadčasové zpracování.
  • Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. 


To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář