Stříbrné dvouplášťové kapesní hodinky Omega 1915-1916 + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Antistatická utěrka, Multifunkční karta

Kód: 40605
Novinka
Značka: Omega
9 990 Kč / ks 8 256 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Představujeme vám exkluzivní stříbrné dvouplášťové kapesní hodinky Omega, importované pro Švédsko a signované AUGUSSTEM Ljungovistem ve Stockholmu. Tyto hodinky z let 1915-1916 představují skutečný skvost mezi sběratelskými hodinkami.

Mají krásně zachovalý smaltovaný číselník s drobnou opravou u pozice 12, která je téměř neviditelná a překrytá víčkem se sklíčkem. Zlaté ručičky dodávají hodinkám elegantní vzhled. Pouzdro je dvouplášťové, stříbrné, s obvodem zlaceným růžovým zlatem.

Hodinky mají pravidelný chod a jsou v naprostém pořádku. Jsou velmi zachovalé, s jemnými vlásečnicemi na číselníku u pozice 12, což jen přidává na jejich historické hodnotě. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapesní hodinky
Záruka: 1 rok
Pohon: Mechanický - ruční nátah
Rozměr pouzdra: Velké (47 mm a více)
Barva ciferníků: Bílá
Materiál pouzdra: Zlato, Stříbro
? Tvar pouzdra: Kulatý
Styl: kapesní
Určení: Pánské
? Průměr: 51 mm
? Síla: 14,5 mm
? Pouzdro: 2 plášťové, stříbrné po obvodu zlacené růžovým zlatem. Pouzdro je pevné, a planě na každé části opatřeno puncem, stříbro kvality 0,800.
? Ručky: Zlacené
? Barva ciferníku: Bílá
? Materiál číselníku: Smalt
? Stav ciferníku: Zachovalý, opravovaný u pozice 12, není viditelné je pouze po okraji a překrývá ho víčko se sklíčkem. Jemné vlásečnice na ciferníku.
? Materiál sklíčka: Minerál
? Pohon: Mechanický
? Číslo strojku: 4906080
? Přesnost chodu: Po servisu byly seřízeny na +-5-10s/den.
? Strojek: Omega Kalibr 40. Zlacený. 15 jewels , frekvence 18000 A/h, vlásek Brequet, kompenzovaná setrvačka.
? Stav: Ve velmi dobrém stavu, po kompletním servisu a seřízení
? Váha: 94g

Značka Omega dnes představuje skutečnou legendu v hodinářském oboru. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1848, kdy u jejího zrodu stál Louis Brandt. Během krátké doby si hodinky této značky vysloužily pozornost celého světa, což vyvrcholilo dodávkami hodinek Britskému královskému letectvu (RAF) a oficiálním měřením času na olympisjkých hrách. Hodinky Omega se staly skutečně hvězdnými, když s modelem Speedmaster na zápěstí vstoupil Buzz Aldrin v roce 1969 na Měsíc.

Omega spolu s dalšími značkami Rolex nebo Breitling patří mezi nejznámější hodinky na světě a hrdě pokračuje v tradici a kvalitě švýcarských hodinářských mistrů. V naší nabídce najdete především starožitné hodinky této značky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář