Hnědý kožený ručně šitý řemínek Geckota Charlbury Horween USA

Kód: 2085/20
599 Kč / ks 495 Kč bez DPH
Skladem
Šířka

Velice měkký a pružný kožený řemínek, vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, konkrétně telecí kůže Horween. Je velmi snadno instalovatelný a pohodlně se nosí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

K dispozici je v šířkách: 20 mm 
Délka řemínku bez spony: 80/120 mm (standardní délka)
Síla řemínku: 5,00 - 3,5 mm

Materiál řemínku: Jemná telecí maštěná kůže, USA Horween, začištěné okraje 
Materiál spony: Broušená ocel 
Barva řemínku: Světle hnědá 

 

Ke všem řemínkům dodáváme zdarma stěžejky příslušné délky.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kožené řemínky
Záruka: 2 roky
BARVA: Hnědá
ŠÍŘKA PÁSKU: 20 mm, 22 mm
Délka pásku: Standardní
Materiál: Kůže

Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků. Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček. Spolehlivost a nadčasové zpracování. Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář