Mudita Bell 2 Pebble Gray + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Vystěžejkovač

Kód: 40389
Novinka
Značka: Mudita
2 490 Kč / ks 2 058 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení

Probouzejte se každé ráno přirozeně a bez stresu s budíkem Mudita, který přináší harmonii do vašeho spánku i bdění. Jeho minimalistický design dokonale zapadne do každého interiéru ložnice, přičemž absence svítícího displeje zajistí noční klid bez rušivých prvků. Spolehlivý quartzový strojek zaručuje přesné buzení včas, každý den, bez nutnosti použití telefonu, což vám umožní odpojit se od technologií před spaním.

Budík Mudita je vybaven kvalitním reproduktorem, který vás každé ráno probudí jednou z deseti uklidňujících melodií, navržených tak, aby podpořily klidný přechod ze spánku do nového dne.

  • Uklidňující melodie a zvuky přírody
  • Kvalitní reproduktor. Zvuk je čistý, přirozený a nezkreslený.
  • Nastavitelná hlasitost budíku
  • Funkce opakovaného buzení
  • Přizpůsobení jasu
  • Jemné podsvícení, které vydává minimální modré světlo (2700 K).
  • Upozornění na vybitou baterii, kontrola procent baterie pomocí zvukových výzev
  • Časovač v 15minutových pro meditaci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reproduktor o výkonu 3 W vám umožní plně zažít pečlivě složené melodie a zvuky. Zvuk je čistý, přirozený a nezkreslený. Budete si moci vybrat z 10 různých melodií buzení, což je u klasického analogového budíku neobvyklé.

Rozlučte se s neklidnými nocemi a přivítejte klidný spánek s Mudita Bell 2. Tento minimalistický budík upřednostňuje váš odpočinek tím, že obsahuje jemné podsvícení, které vydává minimální modré světlo (2700 K). Přizpůsobte si svůj zážitek s nastavitelnou intenzitou stisknutím tlačítka. Rozsviťte ciferník na několik sekund nebo vytvořte poklidnou atmosféru pro klidnou ložnici. Objevte klid ničím nerušených nocí a probuďte se svěží.

Výkonná dobíjecí baterie 2600 mAh. Není potřeba častější nabíjení, baterie vydrží cca. 2 měsíce na jedno nabití. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mudita
Záruka: 2 roky
? Barva: Oblázková šedá
? Hmotnost: cca 255 g
? Rozměr: 102 mm, 100 mm, 69 mm
? Zobrazení: Analogové s předním světlem 2700 K
? Materiál: ABS (běžný termoplastický polymer, který se snadno recykluje)
? Počet melodií: 10
? Zvuk: Max 3,5W TDA reproduktor
? Kapacita baterie: 2600 mAh
? Typ baterie: Li-Po
? Nabíjení: 3-5 hodin
? Životnost baterie: Minimální používání (obecné funkce alarmu): ~5-6 měsíců. Mírné používání (obecné funkce alarmu + časté používání osvětlení): ~1 měsíc.
? Nabíjecí kabel: USB-C (součástí balení)
? Přední světlo: (2700 K)

Mudita je značka zaměřená na minimalismus a uvědomělé používání technologií. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly pohodu a život v přítomném okamžiku.

Mudita věří, že skvělé věci se dějí, když jsme plně přítomní. Jejich cílem je pomoci lidem nalézt hlubší a stabilnější klid v mysli, jasnost a soustředění. Mudita podporuje budování autentických vztahů a oceňování okamžiků, jako je procházka parkem bez neustálého vyrušování telefony. Bez neustálých rozptýlení je snazší najít místo v životě pro úžasné věci. Mudita se zaměřuje na tvorbu mobilních telefonů, hodinek a dalších zařízení, která upřednostňují vaše fyzické a mentální zdraví.

Mudita odmítá být bombardována digitálními rozptýleními, irelevantními informacemi a nadměrnými funkcemi. Místo toho poskytuje prostor pro objevování a přijímání toho, co vás činí jedinečnými. Jejich tým odborníků navrhuje produkty, které přinášejí rovnováhu a kvalitu do každodenního života lidí.

VLASTNOSTI HODINEK

Automatický pohon: Hodinky Mudita nevyžadují baterie. Využívají kinetickou energii z vašich každodenních pohybů, která je přeměněna na energii, jež hodinky pohání.

Univerzální styl: Hodinky Mudita jsou k dispozici v jednom designu, který se liší pouze barvou ciferníku a řemínkem. Tento promyšlený design umožňuje snadnou kombinaci s jakýmkoliv oblečením a přizpůsobení se každé příležitosti.

Veganské řemínky: Nabízí snadno vyměnitelné řemínky vyrobené z udržitelných materiálů, jako je korek, Bananatex® a Desserto, které jsou nejen ekologické, ale i komfortní.

Jednoduchý ciferník: Minimalistický ciferník s jemně zaobleným pouzdrem vytváří elegantní a neutrální vzhled, který se snadno přizpůsobí různým stylům.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář