Vážení zákazníci, chceme vás ujistit, že náš e-shop a doručování zásilek funguje nadále bez omezení.  Zboží expedované z našeho skladu je nezávadné a nebylo v kontaktu s nakaženými osobami. Také jsme provedli preventivní opatření ke zvýšení hygienických podmínek na našem skladě. 

Natahovač hodinek Brick

Kód: AD39467
Značka: Penta
4 719 Kč / ks 3 900 Kč bez DPH
5-7 dnů

Natahovač automatických hodinek Brick je určen pro jeden kus hodinek. Díky plynulému, tichému chodu motorku může být bez problémů umístěn přímo v místnostech pro spánek. Ideální pro velké sportovní hodinky. Obvod zápěstí by měl být minimálně 18 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATAHOVAČ AUTOMATICKÝCH HODINEK BRICK 

  • Počet programů: 4 - manuální ovládání
  • Barva: Klavírní černá, 20 vrstev laku
  • Materiál: Dřevo
  • Napájení: Interní a externí
  • Váha: 1 kg
  • Rozměry: 11,5 x 11 x 20,5 cm

Natahovače hodinek, které nabízíme, jsou nejen vkusným a luxusním doplňkem, ale i velmi užitečným pomocníkem. Vaše automatické hodinky se již nikdy nezastaví a strojek bude mít tu nejlepší péči. Nabízené natahovače mají vhodné natahovací programy pro všechny typy nátahových mechanizmů. Univerzální program pro oboustranný mechanizmus, ale i programy pro levo, nebo pravostranný nátah. Nabízíme jeden z nejúčinnějších nátahových programů oproti konkurenci, a to až 1850 otáček za den. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Natahovače
Záruka: 2 roky

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář