Vážení zákazníci, chceme vás ujistit, že náš e-shop a doručování zásilek funguje nadále bez omezení.  Zboží expedované z našeho skladu je nezávadné a nebylo v kontaktu s nakaženými osobami. Také jsme provedli preventivní opatření ke zvýšení hygienických podmínek na našem skladě. 

Natahovač hodinek Ebony 2 + 3 pozice na uložení hodinek

Kód: AD35652
Značka: Penta
4 900 Kč / ks 4 050 Kč bez DPH
5-7 dnů

Dřevěný natahovač Penta Ebony 2+3 je vhodný pro dva kusy automatických hodinek + nabízí prostor pro uložení dalších 3 ks. Jeho stylový a luxusní design s vysokým leskem je charakteristickým znakem značky Penta. Díky plynulému, tichému chodu motorku může být bez problémů umístěn přímo v místnostech pro spánek. V zařízení jsou uložené automatické hodinky vystaveny rotačnímu pohybu, který simuluje pohyb zápěstí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATAHOVAČ AUTOMATICKÝCH HODINEK PENTA EBONY 2+3

  • Počet programů: 4  manuální ovládání 
  • Barva: Eben , 20 vrstev piano laku
  • Materiál: Dřevo 
  • Napájení: Interní a externí
  • Váha: 3 kg
  • Rozměry: 21 x 19 x 26 cm

Natahovače hodinek, které nabízíme, jsou nejen vkusným a luxusním doplňkem, ale i velmi užitečným pomocníkem. Vaše automatické hodinky se již nikdy nezastaví a strojek bude mít tu nejlepší péči. Nabízené natahovače mají vhodné natahovací programy pro všechny typy nátahových mechanizmů. Univerzální program pro oboustranný mechanizmus, ale i programy pro levo, nebo pravostranný nátah. Nabízíme jeden z nejúčinnějších nátahových programů oproti konkurenci, a to až 1850 otáček za den. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Natahovače
Záruka: 2 roky

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář