Vážení zákazníci, chceme vás ujistit, že náš e-shop a doručování zásilek funguje nadále bez omezení.  Zboží expedované z našeho skladu je nezávadné a nebylo v kontaktu s nakaženými osobami. Také jsme provedli preventivní opatření ke zvýšení hygienických podmínek na našem skladě. 

Natahovač hodinek Skyline

Kód: AD39457
Značka: Penta
9 547 Kč / ks 7 890 Kč bez DPH
5-7 dnů

Díky natahovači Penta Skyline se už nemusíte obávat nežádoucího zastavení hodinek v době, kdy je nemáte na ruce. Tento luxusní dřevěný box je určen pro dva kusy hodinek a je vkusným doplňkem každého bytu. Díky tichému chodu můžete box bez problémů umístit přímo na noční stolek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATAHOVAČ AUTOMATICKÝCH HODINEK PENTA SKYLINE

  • Počet programů: 4 - LCD ovládání
  • Barva: Světlá třešeň, 20 vrstev laku, z toho 6-7 ručně leštěných
  • Materiál: Dřevo + umělá kůže 
  • Napájení: Interní a externí
  • Váha: 2 kg
  • Rozměry: 22 x 18 x 18 cm 


Natahovače hodinek, které nabízíme, jsou nejen vkusným a luxusním doplňkem, ale i velmi užitečným pomocníkem. Vaše automatické hodinky se již nikdy nezastaví a strojek bude mít tu nejlepší péči. Nabízené natahovače mají vhodné natahovací programy pro všechny typy nátahových mechanizmů. Univerzální program pro oboustranný mechanizmus, ale i programy pro levo, nebo pravostranný nátah. Nabízíme jeden z nejúčinnějších nátahových programů oproti konkurenci, a to až 1850 otáček za den. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Natahovače
Záruka: 2 roky

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář