Vážení zákazníci, chceme vás ujistit, že náš e-shop a doručování zásilek funguje nadále bez omezení.  Zboží expedované z našeho skladu je nezávadné a nebylo v kontaktu s nakaženými osobami. Také jsme provedli preventivní opatření ke zvýšení hygienických podmínek na našem skladě. 

Natahovač hodinek Tangente 2

Kód: AD39455
Značka: Penta
5 385 Kč / ks 4 450 Kč bez DPH
5-7 dnů

Velmi tichý natahovač na dva kusy hodinek. V zařízení jsou uložené automatické hodinky vystaveny rotačnímu pohybu, který simuluje pohyb zápěstí. Jste tak ušetřen natahování hodinek. Díky plynulému a tichému chodu může být stojan bez problémů umístěn přímo na nočním stolku nebo v jiných klidných zónách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATAHOVAČ AUTOMATICKÝCH HODINEK TANGENTE

  • Počet programů: 4 - manuální  ovládání
  • Barva: Klavírní černá, 20 vrstev laku
  • Materiál: Dřevo
  • Napájení: Interní a externí
  • Váha: 2 kg. Rozměry: 31 x 27 x 27 cm


Natahovače hodinek, které nabízíme, jsou nejen vkusným a luxusním doplňkem, ale i velmi užitečným pomocníkem. Vaše automatické hodinky se již nikdy nezastaví a strojek bude mít tu nejlepší péči. Nabízené natahovače mají vhodné natahovací programy pro všechny typy nátahových mechanizmů. Univerzální program pro oboustranný mechanizmus, ale i programy pro levo, nebo pravostranný nátah. Nabízíme jeden z nejúčinnějších nátahových programů oproti konkurenci, a to až 1850 otáček za den. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Natahovače
Záruka: 2 roky

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář