Phoibos Professional Diver PX005B + + 1 měsíc na vrácení

Kód: AD42390
Značka: Phoibos
5 490 Kč / ks 4 537 Kč bez DPH
Skladem

Ponořte se do úchvatného designu hodinek, které všem ukáží, že to se svým koníčkem myslíte vážně. Jak už název Phoibos Professional Diver PX005B napovídá, s těmito hodinkami se můžete naplno věnovat potápění nejen díky vodotěsnosti 100 ATM. Ať už jste profesionál nebo nadšený potapěč, tyto hodinky se stanou vašim spolehlivým parťákem při každém ponoru.

Výrazné ocelové pouzdro ukrývá strojek Ronda Quartz 515, ciferník s technologií podsvícení Super-LumiNova C3 je chráněn safírovým sklíčkem, a nepřehlednutelný vzhled hodinek dotváří modrý gumový řemínek. Užijte si svá podvodní dobrodružství skutečně naplno!

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUZDRO

Průměr: 43 mm bez korunky
Výška/délka: 14 mm; 48 mm
Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel 316L
Vodotěsnost: 100 ATM - heliový ventil na pozici 2
Luneta: Otočná, 120 kliknutí 

STROJEK

Značka: Ronda Quartz
TypBateriový
Kalibr: 515
Funkce: Klasické zobrazení času a data

SKLÍČKO

Materiál
: Safír s antireflexní vrstvou
Tvar: Rovný 

CIFERNÍK

Barva: Modrá
Luminiscence: Super-LumiNova C3

ŘEMÍNEK

Materiál:
Pryž
Barva: Modrá
Šířka: 20 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Phoibos
Záruka: 2 roky
VELIKOST POUZDRA: Větší (43-46 mm)
Pohon: Quartz
? Barva ciferníků: Modrá
Barva řemínku: Modrá
Funkce: Datumovka, Luminiscence
Luminiscence: Ano
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Pryž
? Materiál sklíčka: Safír
? Tvar pouzdra: Oválný
VODOTĚSNOST: 1000M - hlubinné potápění

Značka hodinek PHOIBOS vyvíjí vysoce kvalitní hodinky používající výhradně švýcarské a japonské značky strojků. Jsou vyráběny tak, aby odolaly nejnáročnějším podmínkám v reálném světě. Každá péče je věnována tomu, aby hodinky splňovaly nejvyšší standardy před tím, než opustí dílnu výrobce.

PHOIBOS Diver jsou neobyčejné potápěčské hodinky – ve vodě i mimo ni fungují perfektně. Můžete s nimi plavat, potápět se nebo provozovat jakékoli jiné vodní sporty. Mají voděodolnost 30 ATM (tzn. vydrží 300 m pod vodou) a překvapí vás mimořádnou luminiscencí Super-Luminova. Díky ní je čas jasně čitelný i při potápění v jeskyních nebo ve větších hloubkách.  
 
Provedení hodinek PHOIBOS Diver je založené na masivním ocelovém tahu, řemínku s překlápěcí sponou a bezpečnostní páčkou na boku. Fenomenální design doplňuje klasické zobrazení času – centrální vteřinovka a datumovka na pozici 3. Jednoduše, ve vodě nebo na souši – při jakékoli aktivitě budete vypadat dobře. 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář