Phoibos Reef Master PY015C + + 1 měsíc na vrácení

Kód: AD43244
Značka: Phoibos
6 850 Kč / ks 5 661 Kč bez DPH
Vyprodáno

Jak už název Phoibos Reef Master PY015C napovídá, s těmito hodinkami se můžete naplno věnovat potápění díky vodotěsnosti 300M. Ať už jste profesionál nebo nadšený potapěč, tyto hodinky se stanou vašim spolehlivým parťákem při každém ponoru. Jejich design vám ale umožní vystoupit z hlubin nudy a nezájmu také na souši.

Výrazné ocelové nerezové pouzdro ukrývá strojek SeikoSII NH35A, ciferník s luminiscencí Super-LumiNova C3 je chráněn safírovým sklíčkem. Nepřehlednutelný vzhled hodinek dotvoříte černým gumovým nebo koženým řemínek. Dostanete od nás oba. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUZDRO

Průměr: 42 mm bez korunky
Výška: 14 mm
Délka: 48 mm

Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel 316L, DLC úprava
Vodotěsnost: 30 ATM
Luneta: Otočná 
luneta s keramickou vložkou, 120 kliknutí 
Korunka: Šroubovací

STROJEK

Značka: Seiko
Typ: Automat
Kalibr: SII NH35A
Funkce: Klasické zobrazení času a data, hacking
Rezerva chodu: 41 hodin 
Frekvence: 21600 bph

SKLÍČKO

Materiál
: Safír s antireflexní vrstvou
Tvar: Rovný

CIFERNÍK

Barva: Černá
Luminiscence: Super-LumiNova BGW9, 15 vrstev

ŘEMÍNEK

Materiál: Kožený + gumový
Barva: Černá
Šířka:
 20 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Phoibos
Záruka: 2 roky

Značka hodinek PHOIBOS vyvíjí vysoce kvalitní hodinky používající výhradně švýcarské a japonské značky strojků. Jsou vyráběny tak, aby odolaly nejnáročnějším podmínkám v reálném světě. Každá péče je věnována tomu, aby hodinky splňovaly nejvyšší standardy před tím, než opustí dílnu výrobce.

PHOIBOS Diver jsou neobyčejné potápěčské hodinky – ve vodě i mimo ni fungují perfektně. Můžete s nimi plavat, potápět se nebo provozovat jakékoli jiné vodní sporty. Mají voděodolnost 30 ATM (tzn. vydrží 300 m pod vodou) a překvapí vás mimořádnou luminiscencí Super-Luminova. Díky ní je čas jasně čitelný i při potápění v jeskyních nebo ve větších hloubkách.  
 
Provedení hodinek PHOIBOS Diver je založené na masivním ocelovém tahu, řemínku s překlápěcí sponou a bezpečnostní páčkou na boku. Fenomenální design doplňuje klasické zobrazení času – centrální vteřinovka a datumovka na pozici 3. Jednoduše, ve vodě nebo na souši – při jakékoli aktivitě budete vypadat dobře. 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář