Geckota perforovaný hnědý kožený řemínek Vintage Gillingham

Kód: 6365
Novinka
699 Kč / ks 578 Kč bez DPH
Skladem

Tento řemínek byl navržen a vytvořen firmou Geckota jako vpomínka na zlatý věk motoristického sportu let 1960 až 1970. Je použita naolejovná pravá italská kůže s ocelovou sponou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šířka: 22 mm
Délka řemínku bez spony: 80/120 mm (standardní délka)
Síla řemínku: 2 mm

Materiál řemínku: Pravá italská kůže
Materiál spony: Ocel
Barva řemínku: Hnědá

  

Ke všem řemínkům dodáváme zdarma stěžejky příslušné délky. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŘEMÍNKY
Záruka: 2 roky
ŠÍŘKA ŘEMÍNKU: 22 mm,
Barva řemínku: Hnědá
Délka pásku: Standardní
Délka ŘEMÍNKU: Standardní
Materiál řemínku: Kůže

Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků. Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček. Spolehlivost a nadčasové zpracování. Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář