Geckota perforovaný hnědý řemínek Racing Radstock Vintage – 1 měsíc na vrácení + Stěžejky příslušné délky

Kód: 7234
930 Kč / ks 769 Kč bez DPH
Vyprodáno

Tento řemínek byl navržen a vytvořen firmou Geckota jako vzpomínka na zlatý věk motoristického sportu let 1960 až 1970. Je vyrobený z vyčiněné hovězí kůže, který je odolný proti potu. Je prodyšný, praktický a velmi pohodlný během nošení. Řemínek má zužující se šířku, u přezky je tenčí o 4 mm. 


Detailní informace

Detailní popis produktu

Šířka: 20 mm
Délka řemínku bez spony: 70/113 mm (standardní délka)
Síla řemínku: 2,7 mm

Materiál řemínku: Pravá kůže - odolná proti potu 
Materiál spony: Ocel
Barva řemínku: Hnědá

  

Ke všem řemínkům dodáváme zdarma stěžejky příslušné délky. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŘEMÍNKY NA HODINKY
Záruka: 2 roky
ŠÍŘKA ŘEMÍNKU: 20 mm
Barva řemínku: Hnědá
Délka ŘEMÍNKU: Standardní
Materiál řemínku: Kůže

Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků. Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček. Spolehlivost a nadčasové zpracování. Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář