Geckota ZULUDIVER Lightweight černý nylonový řemínek – 30 dní na vrácení

Kód: 5938
490 Kč / ks 405 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.7.2020

Rychleschnoucí tenký černý nylonový řemínek Geckota ZULUDIVER Lightweight. Provlékací zapínání maximalizuje flexibilitu a pohodlí při nošení. První kroužek je nastavitelný, takže při zajištění konce řemínku, můžete kroužek posunout do vámi pohodlné polohy pro zápěstí. Díky této nastavitelnosti můžete zvětšit délku řemínku z 300 mm na 330 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K dispozici v šířkách: 20 mm
Délka řemínku: 330 mm
Síla: 1 mm
Materiál řemínku: Nylon
Materiál spony: Nerezová ocel  

Barva řemínku: Černá 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ŘEMÍNKY NA HODINKY
Záruka: 2 roky
ŠÍŘKA ŘEMÍNKU: 20 mm
Barva řemínku: Černá
Délka ŘEMÍNKU: Standardní, Prodloužená
Materiál řemínku: Nylon

Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků. Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček. Spolehlivost a nadčasové zpracování. Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář