Dvouplášťové kapesní hodinky Omega z let 1933-1934 + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Antistatická utěrka, Multifunkční karta

Kód: 39744
Antik
Značka: Omega
7 890 Kč / ks 6 521 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Starožitné dvouplášťové kapesní hodinky Omega z let 1933-1934. Datace u těchto hodinek je vždy rozdílná, neboť strojek a pouzdro jsou vyrobeny v různých letech a záleží na tom, kdy došlo k jejich sestavení. Zpravidla se jedná o dobu výroby pouzdra, pokud je číslo uvedeno.

Hodinky jsou vybaveny zlaceným strojkem, který jsme kompletně servisovali, a je plně funkční. Kalibr 40,6L s frekvencí 18000 zajišťuje přesný chod hodinek. Pouzdro je vyrobeno z niklu a je chráněno plastovým sklíčkem. Číselník je smaltovaný. Je opravovaný na okrajích na pozicích 3-4 a 7-8, celkově je ve velmi pěkném stavu. 

Tyto hodinky jsou obvykle sběratelské kousky, jejichž hodnota časem rozhodně neklesne, a jedná se tak o výbornou dlouhodobou investice.   

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Starožitné hodinky
Záruka: 1 rok
Pohon: Mechanický - ruční nátah
Rozměr pouzdra: Velké (47 mm a více)
Barva ciferníků: Bílá
Materiál pouzdra: Nikl
? Tvar pouzdra: Kulatý
Styl: kapesní
Určení: Pánské
? Průměr: 48,8 mm
? Síla: 11,9 mm
? Materiál pouzdra: Nikl
? Ručky: Zlacené
? Barva ciferníku: Bílá
? Materiál číselníku: Smalt
? Materiál sklíčka: Akryl
? Stav ciferníku: Číselník opravovaný na okrajích na pozicích 3-4 a 7-8, celkově je ve velmi pěkném stavu
? Pohon: Mechanický
? Strojek: Omega Kalibr 40,6L, zlacený
? Kameny / Jewels: 15 jewels
? Rezerva chodu: cca 39 hodin u nových hodinek
? Frekvence: 18000 A/h
? Stav: Ve velmi dobrém stavu, po kompletním servisu a seřízení

Značka Omega dnes představuje skutečnou legendu v hodinářském oboru. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1848, kdy u jejího zrodu stál Louis Brandt. Během krátké doby si hodinky této značky vysloužily pozornost celého světa, což vyvrcholilo dodávkami hodinek Britskému královskému letectvu (RAF) a oficiálním měřením času na olympisjkých hrách. Hodinky Omega se staly skutečně hvězdnými, když s modelem Speedmaster na zápěstí vstoupil Buzz Aldrin v roce 1969 na Měsíc.

Omega spolu s dalšími značkami Rolex nebo Breitling patří mezi nejznámější hodinky na světě a hrdě pokračuje v tradici a kvalitě švýcarských hodinářských mistrů. V naší nabídce najdete především starožitné hodinky této značky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář