Strela MED40LAB MEDICAL pulsometr + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Vystěžejkovač, Antistatická utěrka, Kovový zkracovač ocelového tahu

Kód: 40131
Značka: Strela
ZDARMAZDARMA
MED40LAB Strela 01 kopie
10 590 Kč / ks 8 752 Kč bez DPH
1-2 týdny
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Možnosti doručení

Pokud hledáte hodinky, které vám umožní měřit dechovou a srdeční frekvenci, rychlost a vzdálenost, pak je Strela MED40LAB ideální volbou pro vás. Tento pokročilý mechanický chronograf 10 ATM je vybaven dvěma lékařsky orientovanými stupnicemi, které ho odlišují jako chronograf asthmometr-pulsometer. Tyto hodinky jsou ideální pro zdravotníky, kteří potřebují rychle a na místě posoudit zdravotní stav pacientů, nebo pro milovníky rychlosti, kteří chtějí sledovat svůj výkon na silnici nebo na dráze.

Strela MED40LAB se vyznačuje černým lesklým ciferníkem s aplikovanými zlatými indexy a vyvýšenými Superluminova tečkami. Ručičky jsou potažené vrstvou SuperLuminova. Hodinky se dodávají se safírovým sklíčkem vysoce odolným proti poškrábání.

Mechanický strojek ST 1901 od Sea-Gull (TY2901) je velmi přesný kalibr s 23 jewels. Setrvačka pracuje při 3 Hz (21 600 vph), zajišťuje plynulý a spolehlivý chod hodinek. Chronograf se ovládá dvěma tlačítky. Jeden (na 2 pozici) pro spuštění a zastavení chronografu, druhé (na 4 pozici) pro vynulování sekundového a minutového počítadla. Na ciferníku jsou umístěny tři sub-číselníky: malý sekundový číselník na pozici 9 hodin, 30minutový počítadlo na pozici 3 hodin a centrální sweep sekundová ručička.

Model je vybaven dvěma stupnicemi pro měření dechové a srdeční frekvence, které jsou na vnějším okraji ciferníku. První stupnice se používá k počítání dechů za minutu. Chronograf spustíte na začátku nádechu a zastavíte jej po napočítání 5 nádechů. Sekundová ručička bude ukazovat na počet nádechů za minutu. Stupnice pulzometru se používá k měření srdeční frekvence. Spustíte chronograf a napočítáte 30 tepů, poté chronograf zastavíte. Sekundová ručička bude ukazovat na srdeční frekvenci za minutu na stupnici pulsometru. Tyto stupnice jsou velmi užitečné pro zdravotníky, kteří potřebují rychle a na místě posoudit zdravotní stav pacientů.

Kromě toho se tyto hodinky mohou pochlubit centrálně umístěnou tachymetrovou stupnicí. Tato stupnice umožňuje měřit rychlost na základě doby jízdy nebo měřit vzdálenost na základě rychlosti. Stupnici lze použít ve spojení s funkcí chronografu (stopek) k výpočtu průměrné rychlosti nebo vzdálenosti za pevné časové období. Tato stupnice je ideální pro milovníky rychlosti, kteří chtějí sledovat svůj výkon na silnici nebo na dráze.

Strela MED40LAB, který kombinuje pokročilou technologii, elegantní design a historickou inspiraci. Tento model je limitovanou edicí.  

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Strela
Záruka: 2 roky
Pohon: Mechanický - ruční nátah
Rozměr pouzdra: Střední (38-42 mm)
Barva ciferníků: Černá
Barva řemínku: Hnědá
Funkce: Luminiscence, Chronograf / stopky, Pulsometr, Tachymeter
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže
Materiál sklíčka: Safír
? Tvar pouzdra: Kulaté
VODOTĚSNOST: 100M - plavání
? Průměr pouzdra: 40 mm
? Výška pouzdra: 14 mm
? Délka pouzdra: 50 mm
? Materiál pouzdra: Nerezová ocel 316L
? Dýnko: S průhledem na strojek
? Vodotěsnost: 100 m – 10 ATM
? Barva ciferníku: Černá
? Materiál sklíčka: Safír s antireflexní vrstvou
? Pohon: Mechanický - ruční nátah
? Strojek: ST 1901 Sea-Gull (TY2901), 21 jewels.
? Rezerva chodu: 42 hodin
? Přesnost chodu: +30 to -10 sec/day
? Funkce: Klasické zobrazení času, chronograf, tachymetr, pulsometr
? Luminiscence: Superluminova
? Šířka řemínku: 20 mm
? Materiál řemínku: Kůže
? Barva řemínku: Hnědá

.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář