Vostok Europe Expedition North Pole Pulsometer Automatic Line YN55-597C731 + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Vystěžejkovač, Antistatická utěrka

Kód: 88552
Značka: Vostok Europe
11 490 Kč / ks 9 496 Kč bez DPH
5-7 dnů
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Hodinky YN55-597C731 “Polární noc” Pulsometer jsou automatické hodinky vybavené unikátní stupnicí pulsometru, která je navržena pro sledování základních zdravotních ukazatelů, jako jsou tepová frekvence a dechové tempo. Luneta hodinek s pulzometrickou stupnicí se otáčí v obou směrech, což umožňuje rychle a přesně měřit přibližné tepové frekvence (počet pulzů za minutu) a dechové frekvence (počet dechů za minutu) v jakékoli situaci.

Hodinky jsou inspirovány první sovětskou plovoucí výzkumnou stanicí na ledové kře, která byla v provozu 274 dnů a urazila 2 850 km až k Grónsku.

Mají pouzdro z nerezové oceli 316L a ukrývají japonský automatický strojek S. EPSON YN55 s možností ručního nátahu. Strojek má 22 kamenů a rezervu chodu 40 hodin. Funkce pulsometru a měření dechové frekvence jsou zobrazeny na otočné lunetě.

Chrání je minerální sklíčko K1 s antireflexní úpravou, ručičky a indexy jsou pokryty luminiscenčním nátěrem Superluminova. S průměrem 47,3 mm jsou ideální pro milovníky větších hodinek. Model má voděodolnost do 20 ATM, zajištěnou šroubovací korunkou. Hodinky se dodávají na koženém řemínku s náhradním silikonovým řemínkem s funkcí rychlé výměny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak používat stupnici pulsometru:

Když se sekundová ručička zarovná s označením “15 úderů” na lunetě, začněte počítat 15 srdečních tepů. U 15. tepu si všimněte čísla na lunetě, které odpovídá vaší tepové frekvenci.

Jak používat stupnici dechového tempa:

Když je sekundová ručička naproti označení “5 Resp” na lunetě, začněte počítat pět dechů. U pátého dechu si přečtěte číslo na stupnici lunety, které měří vaše dechové tempo.

Tip pro rychlejší měření: Pro rychlejší měření zarovnejte označení na lunetě s nejbližším koncem sekundové ručičky před zahájením měření. Kromě toho lze pro obě měření využít funkci stop/start strojku YN55, která se aktivuje vytáhnutím a zatlačením korunky. Tato funkce zvyšuje praktičnost hodinek, čímž je činí cenným nástrojem pro monitorování zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Expedition North Pole 1
Záruka: 2 roky
Pohon: Automatický
Barva: Černá
Rozměr pouzdra: Velké (47 mm a více)
Barva ciferníků: Černá, Zelená
Barva řemínku: Černá
Funkce: Luminiscence, Datum, Ukazatel rezervy chodu
Materiál: Chirurgická ocel
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže, Pryž, Silikon
Materiál sklíčka: Minerál
? Tvar pouzdra: Kulaté
VODOTĚSNOST: 200M - potápění
Zobrazení času: Analogové
Styl: sportovní, outdoor
Určení: Pánské
? Průměr pouzdra: 47,3 mm bez korunky
? Výška pouzdra: 17 mm
? Materiál pouzdra: Ušlechtilá nerezová ocel 316L v PVD černé úpravě
? Luneta: Jednosměrně otočná
? Korunka: Šroubovací
? Dýnko: Šroubovací, neprůhledné s gravírováním
? Vodotěsnost: 200 m – 20 ATM
? Barva ciferníku: Černá
? Materiál sklíčka: Minerální tvrzené sklo K1 a antireflexní úpravou
? Pohon: Automat s možností ručního nátahu
? Strojek: Epson YN55
? Rezerva chodu: 40 hodin
? Přesnost chodu: ±20 s / day
? Funkce: Datum, pulsometer
? Luminiscence: Ručičky a indexy SuperLuminova
? Šířka řemínku: 24 mm
? Materiál řemínku: Silikon, kůže
? Řemínek: Hodinky se dodávají na koženém řemínku s náhradním silikonovým řemínkem s funkcí rychlé výměny.
? Balení: Černá krabička s náhradním koženým řemínkem, záruční knížkou s razítkem oficiálního dovozce a dokladem o zkoušce vodotěsnosti od výrobce.

Historie značky VOSTOK-EUROPE začíná hned po rozpadu bývalého Sovětského svazu, když jeden z největších ruských hodinářských závodů VOSTOK v Čistopoli založil společný podnik se sídlem v litevském Vilniusu. Základní filozofií firmy bylo vyrábět hodinky pro celý svět, zajímavé svým originálním strojkem a zajímavým designem. Za každou modelovou řadu zodpovídal vědeckotechnický tým ruských inženýrů a vědců. Například pro model Arktit byl prototypem atomový ledoborec Arktika, první hladinové plavidlo, které dosáhlo severního pólu. Prototypem modelu Rocket N-1 byla toho času největší vesmírná loď N-1 a pro model Anchar to byla nejrychlejší atomová ponorka na světě - Anchar. 

Blog: Vostok Europe - 
testované hodinky při těch největších extrémních podmínkách

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář