Laco Flieger Ulm 39 + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Vystěžejkovač, Antistatická utěrka

Kód: 40218
Značka: Laco
31 190 Kč / ks 25 777 Kč bez DPH
1 týden
Typ strojku
Úprava předního sklíčka
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení

Německé hodinky Laco Flieger Ulm 39 okamžitě upoutají svým charakteristickým pilotním designem, jenž je synonymem pro jednoduchost a výjimečnou čitelnost, což je důvodem jejich široké popularity mezi milovníky hodinek.

Tento model dokonale skloubí historický vzhled pilotních hodinek z období druhé světové války s moderními prvky, což přináší nejen vysokou kvalitu zpracování, ale i pohodlí při nošení. Ocelové pouzdro v kombinaci leštěné a broušené úpravy je doplněno o hladký hnědý kožený řemínek. Díky vodotěsnosti do 100 metrů (10 ATM) jsou hodinky vhodné i pro plavání. Díky průměru pouzdra pouzdra 39 mm padnou na většinu zápěstí. 

Pilotní hodinky Laco Ulm 39 se pyšní designem, který zdůrazňuje jejich funkčnost a čitelnost. Mezi jejich charakteristické rysy patří:

  • Výrazné ručky a indexy umožňující snadné odečítání času
  • Velká korunka, která je pohodlně ovladatelná i v rukavicích
  • Číselník typu A s vysokou přehledností, chráněný safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou a odolností proti škrábancům
  • Luminiscenční prvky na ručkách, číslicích a indexech pro lepší viditelnost v šeru
  • Tepelně modřené ručky, které dodávají hodinkám jedinečný vzhled

Hodinky Laco Ulm 39 jsou poháněny precizním mechanickým strojkem Laco 261, který je založen na modelu Sellita SW261. Tento strojek nabízí následující vlastnosti:

  • Manuální nátah s rezervou chodu přibližně 38 hodin
  • Mimostředně umístěná vteřinová ručka na subciferníku ve spodní části ciferníku
  • Estetické zdobení v podobě modřených šroubků a ženevských pruhů
  • Průhledné dýnko s safírovým sklíčkem, skrze které lze obdivovat krásu strojku

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Special Edition
Záruka: 2 roky
Pohon: Automatický
Barva: Černá
Rozměr pouzdra: Střední (38-42 mm)
Barva ciferníků: Černá
Barva řemínku: Hnědá
Funkce: Luminiscence
Materiál: Chirurgická ocel
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže
Materiál sklíčka: Safír
VODOTĚSNOST: 50M - sprchování
Zobrazení času: Analogové
Styl: Pilotní, Vintage
Tvar: Kulaté
Určení: Pánské
? Průměr pouzdra: 39 mm bez korunky
? Výška pouzdra: 10 mm
? Délka pouzdra: 46 mm
? Materiál pouzdra: Nerezová ocel - leštěná/broušená
? Dýnko: S průhledem na strojek, safírové sklíčko
? Vodotěsnost: 100 m – 10 ATM
? Ciferník: Černá mat, arabské číslice a indexy se luminiscenční materiálem Superluminova C3, provedení podle originálních navigátorových hodinek s ciferníkem typu A, malá vteřinovka na 6h
? Sklíčko: Safír s antireflexní úpravu
? Ručičky: Tepelně modřené s luminiscenční výplní
? Materiál zadního sklíčka: Safír
? Pohon: Mechanický - ruční nátah
? Strojek: Laco 261 / Sellita 261 Elabore
? Rezerva chodu: 38 hodin
? Funkce: Zobrazení času
? Luminiscence: Superluminova C3
? Šířka řemínku: 20 mm
? Materiál řemínku: Kůže
? Barva řemínku: Hnědá
? Váha: 76
? Kód modelu: 862172


Jsme autorizovanými prodejci této značky.

Vyberte si legendární pilotní hodinky, které hodináři vyrábí s oddaností a zákazníci nosí s vášní.

Značka Laco je na trhu již od roku 1925 a krom současných modelů se vrací i ke slavným pilotním modelům, které na začátku 40. let 20. století vyráběla pro Luftwaffe.  O kvalitě značky svědčí i fakt, že ve válečném Německu bylo uděleno povolení k výrobě pilotních hodin jen pěti společnostem a Laco byla jedna z nich. Hodinky této značky jsou autentické, přesné a designově propracované. Mezi jejich hlavní charakteristické znaky patří: výrazná korunka, ikonický ciferník a použití vysoce kvalitních automatických a mechanických strojků. ˇ

Pilot Original

Letecké hodinky Laco jsou symbolem kvality a přesnosti. V této řadě najdete modely se švýcarskými strojky ETA a Sellita. Výraznou dominantou modelů je robustnost, funkčnost a vysoká čitelnost. Hodinky jsou autentickými replikami pilotních hodinek navigátorů Luftwaffe ze 40. let 20. století. Stejně jako tehdejší i současné modely se vyznačují odolností vůči nárazu, tlaku i vibraci.

Pilot Basic

Kolekce modelů Basic je stejně jako Pilot Original plně věnovaná odkazu na válečnou produkci navigátorských hodinek německého letectva. Jsou zde použity velmi spolehlivé japonské automatické kalibry Miyota. Kromě kvality a přesnosti Laco nabízí skutečně autentický vzhled řemínků a ciferníků. Lze si zvolit mezi ciferníky s klasickými či luminiscenčními číslicemi a ručičkami. Robustní a nepřehlédnutelný vzhled je samozřejmostí.

Special Edition

Tato kolekce čerpá z klasických modelů pilotních hodinek za použití vysoce kvalitního mechanického nátahu, avšak z historie se přesouvá do současnosti. Najdeme zde i velice moderní modely s ukazatelem GMT času či modely s chronometrem. Pozornosti jistě neuniknou i designově skvěle propracované kousky, odkazující na milníky aviatické historie.

Navy

Když Laco začalo vyrábět námořnické hodinky bylo jednou z mála společností, které se podařilo splnit normy pro jejich výrobu. Díky tomu mohla vzniknout série modelů NAVY, která v sobě snoubí prvky kvality a poctivé práce s prvky historie a autenticity.

Sport / Squad

Hledáte hodinky se sportovním vzhledem a nepřehlédnutelným designem? Řada modelů Laco určených pro sport nabízí ve své kategorii zcela ojedinělé vlastnosti. Samozřejmostí jsou i bytelné řemínky v různých variantách. Barevné kombinace i umístění korunek v atypických pozicích, to vše je vytvářeno za účelem maximální účelnosti a pohodlí v extrémních podmínkách.

Chronograph

Jsou pro vás hodinky technologickým klenotem? Nebo jednoduše potřebujete přesně měřit časový úsek činnosti, kterou zrovna provádíte? Pořiďte si hodinky s chronografem. Znalci vědí, že automatický nátah s chronografem patří mezi největší majstrštyky hodinářského řemesla. Laco zde nabízí své vlajkové lodi, ale myslí i na dostupnější varianty při zachovaní prvotřídní kvality a designu.

Classic

Tato kolekce dělá z firmy Laco nejen výrobce spolehlivých hodinek do extrémních podmínek, ale i partnera pro chvíle, kdy jde především o citlivý design a jemné provedení. Inspiruje se dnes již ikonickým stylem Bauhaus, což v kombinací někdejší produkce navigátorských hodinek pro Luftwaffe vytváří nádherný historický paradox. Laco se zde nebojí instalovat složité automatické nátahy do subtilních pouzder, což opět dokládá jeho vysokou technologickou vyspělost.

Vintage

Chtěli byste se vrátit v čase a podívat se do historie? S edicí hodinek Laco Vintage se vám to částečně podaří. Výrobce se zde obrací do 50. let 20. století a křísí k životu některé prvky, typické pro hodinařinu tohoto období. Například jemné zakřivení ciferníku, tvrzený akryl, ale také na dnešní poměry velmi drobné velikosti pouzder. U některých modelů se naopak vydává cestou, někomu možná připomínající ikonický design Braun. Každopádně, když navíc přihlédneme k faktu, že Laco dokáže do takto malých velikostí přenést automatické nátahy, je jisté, že tato kolekce stojí za detailnější prozkoumání.

> historie značky na našem BLOGU

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář